czwartek, 12 listopada 2009

Co oni mają a my byśmy chcieli mieć...

... w sklepach pasmanteryjnych :)

To efekt wspólnego zamówienia z innymi robótkowymi maniaczkami :) w internetowych sklepie robótkowym w USA. Oczywiście to jest jedna milionowa tego, co tam można kupić. Najbardziej jeśli chodzi o braki w asortymencie dobiła mnie paleta barw DMC Pearl Cotton, które u nas można kupić białe i ecru, a tam we wszystkich kolorach z palety. Że o innych niciach, cieniowanych czy cieniowanych ręcznie farbowanych nie wspomnę. I nie chodzi tu o to, że produkty te były by w Polsce drogie - wiadomo, że były by droższe niż w USA, ale by BYŁY. I każda z nas robótkowych maniaczek by miała MOŻLIWOŚĆ ich kupienia. A tak nawet jak mamy kasę, to nie mamy możliwości.

Chyba że przemycamy zza oceanu ;)

Na pierwszym planie nici Watercolours, 1 pasmo zastępuje DMC Pearl Cotton nr. 5, ręcznie farbowane.Na pierwszym planie nici ThreadworX, zarówno Pearl nr. 5 i 8, jak i zwykłe. Ręcznie farbowane, część cieniowana.DMC Pearl Cotton nr. 5Kreinik Ribbon 1/16, Overture, Ribbon FlossMono canva

6 komentarzy:

 1. jacieeeee już się nie mogę doczekać :) tralalala. Słuchajcie wszystkie zamawiaczki umówmy się proszę żeby nitki dokładnie pokazać na blogach i opisać jak wyglądają i do czego służą żeby na przyszłe zamówienia wiedzieć. Bo widziałam tam jakieś takie co nie widziałam nigdy wcześniej.

  OdpowiedzUsuń
 2. wow, zazdroszczę, szczególnie monocanwy i nici watercolours! Ciekawe, co z nich powstanie:))
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale bym sobie potrzymała w łapach takie cuda!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. no mnie tez czasami drazni ten ubogi asortyment w pasmanteriach,ciekawe czemu tak jest,czemu czasami tak skromnie,nie maja dostawcy czy jak ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Aga, zanim utoniesz w needlepoincie zapraszam po wyróżnienie/a :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ależ zakupy, mam małe pytanko jeżeli to nie tajemnica w jakim sklepie to kupowałyście?
  Mnie ostatnio też szlag trafia, jak widze zaopatrzenie brytyjskich czy innych pasmanterii, a my daleko w tyle.
  Pasmanterie, które u nas szumnie nazywają się "hafciarskie" mają i może kilka fajnych zestawów, ale wszystko krzyżykowe, nie ma szans wypróbowania czegos nowego...może ciekawszego?!
  Dlatego jeżeli mogę prosić o jakieś namiary będę bardzo wdzięczna
  kinia_1979@tlen.pl

  OdpowiedzUsuń

Pozostaw ślad ...