wtorek, 9 lutego 2010

Alessandra Adelaide SAL 2010 - Christmas Tree

Odkąd Ania na swoim blogu po raz pierwszy pokierowała mnie do strony AAN, zakochałam się w tych wzorach prawie bez pamięci. Prawie - bo cena ich jest zabójcza. Nie jestem więc w stanie pozwolić sobie na chociaż najmniejszy z nich, mimo że są przepiękne.

Ale okazało się, że projektantka zaplanowała na ten rok zabawę typu SAL. Na jej stronie
Alessandra Adelaide Needleworks, potem na górnej belce wybieracie zakładkę SAL, jest już pierwsza część schematu i lista materiałów potrzebnych do wyszycia świątecznego drzewka.

Warto się skusić :)

Poniżej zamarkowane zdjęcie gotowej choinki, ze strony AAN.

5 komentarzy:

 1. "wlazłam" oczywiście i ściągnęłam wzór ale mam pytanie,bo ja nie znam angielskiego: czy trzeba się zarejestrowac,żeby móc ściągac z czasem kolejne części?

  OdpowiedzUsuń
 2. Moze to pod wplywem naszej Ani ten SAL zostal zorganizowany? :-))))
  Dziekuje za informacje, lece ogladac!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jagnieszko - na stronie nie ma żadnych informacji, że konieczna jest rejestracja. Autorka tylko prosi, że jeśli podoba Ci się wzór i jej strona, to żeby zagłosować na stronę w TOP100.

  Lilka - wiesz, że ja o tym samym pomyślałam w pierwszej chwili? ;) Aczkolwiek ona tam pisze, że w zeszłym roku też zorganizowała taką zabawę, ale ponieważ jej wzory są nielegalnie rozpowszechniane, to usunęła zeszłoroczne pliki - bez sensu chyba trochę, nie spotkałam się jeszcze z usuwaniem ze stron freebies ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. No proszę! Dzięki za namiar - jakoś nie pałałam chęcią do odwiedzania tej strony ;) a tu niespodzianka. Byłam, ściągnęłam, a jakże. Ale nie będę głosować ;) Za to wyszyję wszystko w grudniu, przed świętami. Bo teraz SAL choinkowy jakoś minie idzie....
  Dzięki za cynk :)

  No i nie rozumiem: kasować coś co się udostępniło??? A może miała kłopoty z prawami autorskimi???? :P

  OdpowiedzUsuń
 5. A mnie się po prostu ta choinka nie podoba. Za pękata.

  OdpowiedzUsuń

Pozostaw ślad ...