poniedziałek, 31 października 2011

Hardangerowo - Sand Castle 2

Pamiętacie moją hardangerową serwetę? Oczywiście nic nie wyszło z planów ukończenia jej do 27 października, jako prezent kuzynka dostała książki, a serweta będzie dalej jako WIP i znajdę jej jakieś inne przeznaczenia - zobaczymy kiedy uda się sfiniszować :)

Jak na razie będzie przerwa, bo skończyła mi się perłówka nr. 5 (poszło już 25 g) - zamówiłam i czekam na dostawę. A stan na dzień dzisiejszy jest taki:16 komentarzy:

 1. uwielbiam hardanger, po cichutku wzdycham z ukrycia i podziwiam takie cudeńka - twoja serweta jest przepiekna, delikatna, koronkowa- cudna...:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne. Tak pracowitego hatu nikomu nie dałabym w prezencie.

  OdpowiedzUsuń
 3. oj będzie piękna, będzie!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Powoli powstanie, widocznie kto inny ma się nią cieszyć :) A przypadkiem nie powinna mieć nazwy Snow Castle? .. jest tak śnieżnobiała i składa się z 'gwiazdek', bo tak z daleka wygląda haft :)

  OdpowiedzUsuń
 5. no właśnie Jola dobrze prawi ... cała masa chętnych ma jeszcze urodziny hihihi. A w najlepszym wypadku koleżanka dostanie na następną osiemnastkę hihi. Cudna serweta wychodzi!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Tak! Wreszcie hardanger:))) Smakowicie wychodzi!

  OdpowiedzUsuń
 7. cieszę się że wam się podoba :) znaczy się że nie jestem nienormalna - leży to to rozłożone na stole i przynajmniej parę razy dziennie muszę podejść i się pozachwycać :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Cudna jest. Naprawdę powinnaś zostawić ją dla siebie... To bardzo cenna rzecz. A przede wszystkim... skończyć:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Joanno, masz rację :) najważniejsze to skończyć - zastanawiam się czy w tym, że nie zdążyłam na wyznaczony termin nie maczała palców moja podświadomość :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Nienormalna nie jesteś, a przynajmniej w tym osamotniona, kazdy by się npawał gdyby mógł:)))

  OdpowiedzUsuń
 11. Zwyczajnie przepiekna, tęsknym okiem spoglądam na to cudo!

  OdpowiedzUsuń
 12. Tylko westchnę... piękna...

  OdpowiedzUsuń

Pozostaw ślad ...