wtorek, 29 marca 2011

Powystawowo - DMC KRAFT 2011

Jakie macie wrażenia po tegorocznej wystawie DMC?

Ja szczerze się przyznam, że czuję lekkie rozczarowanie. Abstrahując od tego, że niektóre prace powtarzały się z zeszłego roku. I od tego, że niektóre z nich nawet nie były wyprasowane :) Jakoś tak - nic nowego, nic ciekawego, nic zaskakującego. Jedynym fajnym pomysłem były trzy obrazki powieszone obok siebie - właściwie to jeden schemat (żółty kwiat) wyszyty na różnych tkaninach o różnych gęstościach - Aida 18 ct i 14 ct i Len (chyba w okolicach 32 ct, nie był opisany). Można było sobie pooglądać różnicę w wielkości krzyżyków i wyglądzie całej pracy. To był fajny pomysł.

Sklep też mnie rozczarował niestety, nie wiem czy apetyt rośnie w miarę jedzenia ale jakoś tak mało ciekawych schematów było. Moja potrzeba kupienia czegoś była jednak silniejsza :D i udało mi się upłynnić trochę gotówki, nawet nie własnej (Ania, raz jeszcze dzięki, kasę oddam przy najbliższej okazji :D )Ten po lewej to schemat do haftu płaskiego - o matko z córką :D Ania (Aploch) twierdzi że dam radę, więc się skusiłam. Wszystko przez ann_margaret i jej piękne rośliny :D

6 komentarzy:

 1. I ja twierdzę, że spokojnie dasz radę z altanką:))

  OdpowiedzUsuń
 2. Pewnie, że dasz radę! Śliczny ten haft!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja pierwszy raz byłam na takiej wystawce i nie mam porównania, wszystkie prace bardzo mi się podobały, jednak jeśli chodzi o zakupy to spodziewałam się większego wyboru, ale ceny też były niczego sobie.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Hi, hi nie martw się - masz wspólniczkę w zbrodni! No i wspólniczkę w pracy nad tą altanką - razem będziemy rozgryzały temat i od razu proponuję żebyś zabrała to na nasze następne spotkanie - spróbujemy a co :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj Yenulka. Zajrzałam do ciebie i bardzo mi się tu spodobało. Taka różnorodność zainteresowań, że ho, ho....Będę tu zaglądać.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziewczyny, dzięki za słowa otuchy :)

  Ania, kusisz, kusisz :)

  Joanno, dzięki za odwiedziny :) Podziwiam Twoją kwiatową kołdrę i inne szyciowe wytwory - patchwork to coś czego bym się bardzo chciała nauczyć :)

  OdpowiedzUsuń

Pozostaw ślad ...