środa, 23 czerwca 2010

W roli muchomora ...

.. mój młody w przedstawieniu na zakończenie roku w trzylatkach.

Zakończenie odbyło się już w zeszłym tygodniu, 14 czerwca, mimo że do końca czerwca dzieci jeszcze chodzą do przedszkola.

Jestem spuchnięta z dumy matka ;)Tutaj już sobie zdążył rozmazać wszystko po twarzy i jakiś smutny był (występował w centrum grupy dzieci które latały dookoła niego). Na moje pytanie dlaczego był taki smutny odpowiedział radośnie że "tak mi się jakoś zesmutniało" :)A tu już ze swoim najlepszym kolegą, Maćkiem, który w przedstawieniu grał króla.Co do robótek, to wczoraj po dwóch tygodniach nic nie robienia wyciągnęłam z szuflady bieżnik hardangerowy, więc jest szansa że pod koniec tygodnia coś się robótkowego pojawi ;)

6 komentarzy:

 1. Mężczyzna też ma chwile zadumy i nostalgii, widać i Twojego też dopadło. Fajny chłopak!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ty się ciesz że On w swej męskiej naturze nie schował się do swojej męskiej jaskini.

  Ach cóż to były za czasy przedszkolne, choć ja tylko do zerówki chodziłam. Jeden rok, jedno przedstawienie na zakończenie i byłam wtedy "biednym Jankiem, ojca zmarłego Synem" co to w Kotach w butach został Księciem. Ale dlaczego ja grałam chłopa??? Nie wiem do tej pory. Może już wtedy byłam bardziej męska niż damska ? ;)

  Strój Pawełka wzbudził we mnie sentyment... Dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. boski Pan muchomor!!! no nie dziwię się żeś dumna bardzo!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Strasznie stare masz już dziecię - wąsate i brodate... ;-))

  Aniu - Ty się pociesz, że ja też grałam rolę męską. I to w podstawówce! Byłam Królem Maciusiem Pierwszym. Tak więc widać, że pierwiastek męski u mnie w przewadze od dzieciństwa bierze górę... Ehhh!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ata, czuję się pocieszona że nie tylko ja babskim odmieńcem jestem ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. dziewczyny, lejecie miód na moje serce dumnej matki ;)

  ja nie mam wspomnieć odnośnie przedszkolnych przedstawień, natomiast pamiętam że była prawie cała grupa dziewczyn i tylko kilku chłopców - może to jest powód? :)

  OdpowiedzUsuń

Pozostaw ślad ...