piątek, 11 czerwca 2010

Wycieczkowe wietrzenie

Przyszłam przewietrzyć :D jakoś mi ten blog powoli pajęczyną zarasta ;) A dziś piękny słoneczny dzień, w sam raz na na porządki.

Z długim weekendem było związanych mnóstwo planów ale głównie spotkaniowo-wyjazdowych. Plany zostały zrealizowane, efektem czego było nie dotknięcie żadnej robótki przez 5 dni. A potem z jednej strony mnie ciągnie, z drugiej odrzuca, więc na razie efekt zerowy, bo obie siły działają z tą samą mocą.

W Misaki dołożyłam trochę kolorów, bo wyszyte mam 2/3 parasola. Zdjęcia oczywiście nie ma, bo lenistwo wrodzone jest bardzo silnie zakorzenione i nie chce mi się wstać rano pięć minut wcześniej żeby zdjęcia porobić ;) Za to przyznam się że mam falę ogromnego zniechęcenia, bo te ćwierćkrzyżyki pokręcone mnie męczą ogromnie a co gorsze - nie podoba mi się efekt pracy. Bo tam jest tak, że jeden znaczek to jest trzy nitki muliny, a drugi znaczek to dwie nitki muliny, oczywiście oba w tym samym kolorze. I o ile dwoma to jeszcze jakoś znośnie wychodzi, o tyle trzy to już się robi zbita masa i masakrycznie to wygląda. Patrząc z odległości wyciągniętej ręki jest trochę lepiej, ale ja to ciągle mam pod samym nosem jak wyszywam, i mi się nie podoba.

Może w weekend mi się uda zmobilizować, to pokażę jak to wygląda.

Skoro nie mam nic do pokazania w temacie robótek, to pokażę w dziedzinie oswajania dzikiego zwierza :DByły też latające:Jamochłony ślimakowe:Wielkie jak samolot gałązkożerne:Gryzące sąsiada:Latająco-pływające:Z chrapką na Młodego:Pierzasto-szablaste:No i młode pokolenie:Niektóre dawały się ujeżdżać:I jeszcze z innej beczki ale też w temacie zwierza :5 komentarzy:

 1. Fajna wycieczka, jamochłon boski:D, chociaż jak one były faktycznie takich rozmiarów to brrr...

  Pokaż Misaki:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wycieczka super, ale poskramiacz najfajniejszy.
  No i Misaki pokaż koniecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. no to zaszaleliście z groźnymi zwierzakami w tle :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten gałązkożerny ma przesympatycznie smutny paszczor :-D

  Ale zdecydowanie najbardziej podoba mi się młody człek z sierściuchem :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak! Pogromca dzikich zwierzów jest uroczy! Wycieczka wspaniała!

  OdpowiedzUsuń

Pozostaw ślad ...